משלוחי סושי פירות - פרוטיז

משלוחי סושי פירות

אם אתם רוצים לשלב באירוע שלכם משלוחי סושי פירות או אולי להביא אותם כמתנה לאנשים שאתם אוהבים, פרוטיז היא הכתובת שלכם. בפרוטיז תמצאו מבחר נהדר של משלוחי פירות לכל אירוע, פירות מגוונים, טעימים, צבעוניים וטריים. מה מאפיין משלוחים אלה ומה עדיף יותר: סושי פירות או שיפוד פירות? על כך ועוד, במאמר הבא.

משלוח סושי פירות או שיפוד פירות – על ההבדלים

מדובר באחד הטרנדים החמים ביותר כיום ולא בכדי. סושי פירות, המזכיר בעיצובו את הסושי שכולנו מכירים, מהווה פתרון נהדר למי שרוצה לפנק את אורחי המסיבה שלו במנת קינוח מסוג אחר או בנשנושים טעימים וצבעוניים. סושי הפירות מעוצב בדיוק כמו סושי. רצועת פרי מסוים עוטפת במלואה מקבץ של כמה פירות חתוכים, כך שמתקבל סושי לתפארת ועם טעמים מצוינים. סושי הפירות יכול להכיל פירות מכל מיני סוגים והוא, ללא ספק, דרך מקורית ושונה להגיש ולהציע את הפירות שכולנו אוהבים.

שיפוד פירות, לעומת זאת, מעוצב בסגנון אחר לגמרי. על שיפוד מעץ או מכל חומר אחר, מוצעים פירות בשלמותם או חתוכים. כל פרי בפני עצמו, כשיחד עם יוצרים מראה צבעוני ויפה. הפירות אמנם צמודים זה לזה, אבל הם מופרדים. לעיתים יש להוריד מהשיפוד כדי לאכול ולעיתים אפשר לנגוס בהם כשהם עם השיפוד עצמו. הדבר תלוי בסוג הפרי, במרקם שלו וגם בגודל. משלוח סושי פירות, שלא כמו השיפוד, אפשרי לאכילה בשלמותו. כלומר, אפשר לאכול את הסושי כפי שהוא ואין צורך לפרק אותו או להפריד בין הפירות שבו. הדבר הופך אותו למנה עשירה בטעמים ועם שילובים נהדרים. שילוב בין מתוק לחמוץ ובין מרקמי פירות מסוגים שונים. מי שבוחר סלסלת פירות משלוחים, כדאי לו להזמין משלוחי סושי פירות כדי ליהנות מהיתרונות הרבים.

משלוחי סושי פירות – לכל אחד ולכל אירוע

היופי שבסושי הפירות הוא העובדה שניתן להביא אותו כמתנה וגם להזמין אותו ככיבוד לאורחי האירוע. בזכות האופן שבו הוא מעוצב הוא תורם יופי והרבה מאד סטייל לשולחן עצמו ומשמש כאלמנט עיצובי בולט ויפה. אם בוחרים להזמין משלוחי סושי פירות כמתנה, זוהי אפשרות שיכולה להתאים לרבים וניתן לשלב אותה לצד מתנות נוספות אם רוצים. סושי הפירות מתאים לאירועים קלילים ולאירועים מכובדים מאד בזכות עיצובו המרשים. שיפוד פירות, לעומתו, לא בהכרח יתאים לכל מסיבה. הוא יתאים יותר לאירוע קליל, קיצי בעוד שסושי הפירות יכול להתאים גם לאירועים בערב, אירועים מכובדים ומרשימים מאד. הוא מושך תשומת לב, מוסיף טעם מצוין ואפשר להציע אותו יחד עם הקינוחים המרהיבים המוגשים על השולחן.

משלוחי סושי פירות של פרוטיז הם פתרון נהדר והזדמנות ליהנות מהטריות המצוינת של הפרי, מהמראה המסוגנן שלו והצבעוניות המרהיבה האופיינית לכל סוגי הפירות. 

פירות היום

פירות היום

תותים, אננס, רימון, תמרים
פסיפלורה, מלון, אבטיח,
אפרסמון, קרמבולה, פטאיה,
קיווי, הדרים

כשרות

לקבלת הזמנות להיום

10% הנחה למזמינים באתר