מגש ירקות לאירוח - פרוטיז

מגש ירקות לאירוח

חדש מבית פרוטיז: פלטת ירקות לאירוח

מחפשים אחר פתרון אירוח בריא, טעים ומלא בערכים תזונתיים? רוצים ליהנות מנשנוש טבעי ודיאטטי המותאם לכל אירוע או מסיבה? זה הזמן להכיר את השירות החדש מבית פרוטיז- הממתק של הטבע: פלטת ירקות חתוכים למסיבות ואירועים! בדומה לשירות סלסילות הפרי של פרוטיז, גם במסגרת שירות פלטת ירקות לאירוח, תוכלו ליהנות מכל היתרונות המקצועיים והבריאותיים של החברה, יתרונות הכוללים בין היתר: היצע מרשים, מגוון, עשיר ובריא של ירקות, סגנון הגשה דקורטיבי ויוקרתי, טריות מעל הכול ואספקת המוצר עד בית הלקוח או כל מקום בו יבחרו מזמיני השירות.

מגשי אירוח שיעשו לכם האירוע! 

פלטת הירקות שלנו מיועדת לכל מטרת אירוח ולכל אירוע, החל מישיבת צוות במשרד, דרך הרמת כוסית לעובדי החברה ועד להגשת מגשי ירקות חתוכים לאירועים. אנחנו ב-פרוטיז מקפידים על התאמת עיצוב המגש ואופן החיתוך בהתאם לאופי האירוע אותו אתם מקיימים ובהתאם למספר המשתתפים בו. לרשותכם, מגש ירקות חתוכים בקפידה, המאפשרים לכם ליהנות מנשנוש בריא ומפנק לאורך כל האירוע אותו אתם מקיימים. אנחנו ב-פרוטיז מתחייבים להעמיד לרשותכם פלטת ירקות צבעונית, בריאה והכי יפה למראה, דבר המעורר באופן טבעי את החשק לירק…

פלטת ירקות חתוכים – הכוכב של המשרד! 

כחברה המתמחה בייצור והפצה של סלסילות פרי וירק, אנחנו ב-פרוטיז מעמידים לרשות אנשי העסקים שביניכם שירות מקצועי הכולל אספקת פלטת ירקות חתוכים למשרד לאורך כל השנה. שירות זה מיועד למשרדים ועסקים באזור המרכז, ירושלים והדרום, והוא מאפשר לכל אחד ואחת מביניכם, ליהנות מאספקה קבועה ושוטפת של מגשי פרי וירק עסיסיים ובריאים המותאמים לצרכי נשנוש או אירוח.
פלטת ירקות המיוצרת על ידינו מגיעה אליכם במועד אותו קבעתם מראש, וכל זאת בהתאם לתנאי השירות ושירותי המשלוח המוענקים על ידינו. במקביל, כל פלטת ירקות לאירוח המסופקת על ידינו מגיעה באריזה אטומה השומרת על טריות הפרודוקטים המרכיבים אותה.

פרוטיז – רק ירקות טריים! 

אנחנו בפרוטיז דוגלים במתן שירות איכותי ומקצועי, ולצורך כך אנו מקפידים על טריות כל הפרודוקטים המרכיבים כל פלטת ירקות לאירוח המיוצרת על ידינו. בנוסף, אנו מחזיקים בכל האישורים הנדרשים מטעם משרד הבריאות והרבנות הראשית בנוגע לטריות וכשרות שירותי האירוח שלנו. במידה וגם אתם רוצים ליהנות מחגיגת ירקות במהלך הפגישה העסקית הבאה שלכם, זה הזמן להכיר את שירות הנשנוש החדש והטבעי שלנו, המאפשר גם לכם ליהנות מירקות חתוכים המוגשים על גבי מגשי אירוח מעוצבים.

למגוון פירות היום

פירות היום

אננס, דובדבנים, תאנים,
אוכמניות, אבטיח, מלון,
קרמבולה, סברס, קיווי, ענבים, ועוד

כשר

10% הנחה למזמינים באתר